Tarihçemiz

Şirketimiz Benay Tekstil  adı altında 1994 yılında kurularak; 1998 yılında Lüks Belinay Çamaşırları olarak yaptığı değişiklikle özümüzden hiçbir ödün vermeden sadece en kaliteli malzeme kullanarak ve kusursuz işçiliği sayesinde siz sayın müşterilerimizin ihtiyaçlarını; yorumlarımızla tasarımlarımızı güncelleyerek yaşama renk, mükemmel kalite ve konfor katan ürünlerimizi sunarak memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Lüks Belinay Çamaşırları olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimizin rahatlığını, sağlığını ve zarafetini üst seviyede tutarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti elde etmektir.

  • Çalışanlarına ve tedarikçilerine değer katan bir firma olarak, işini seven, sahiplenen, dürüst, kendini geliştiren, bilgisini paylaşan ve verimli çalışmanın bilincinde olan personelleriyle;
  •  Hijyenik ortam ve koşullarda kaliteli ve gerçek üretim yaparken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
  • Doğal kaynakları en uygun şekilde kullanmak ve çevre kirliliğinin önlenmesini sağlayarak gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak,
  • Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve marka değerimizi korumak.

Stratejik satınalmanın önemli görevlerinden biri şirketin hedeflerine ulaşması için gerekli doğru tedarikçileri seçmesidir. Doğru tedarikçinin seçilmesinden sonra “Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” devreye girmektedir.

Şirketimiz satınalma uzmanlarımız tarafından sürekli iyileştirme ve en iyi kalitede hizmet ve mal seçimi için gerekli çalışmalar planlanmakta ve yapılmaktadır.

Lüks Belinay olarak, hizmet ve mal tedariği konusunda katkı ve destek sağlayan firmalarımıza gelişmelerimizi ve ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde bilgilendirme yapabileceğimiz bir sistem uygulamaktayız.Toptan ve perakende ürün satışında müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmaya özen gösteriyoruz.

Tüm satınalma konularımızda siz değerli tedarikçilerimizin teklif ve önerilerine ve özellikle bilgilendirme amaçlı iletişimine ihtiyaç duymaktayız. Lütfen bizimle irtibat için magaza@belinay.com email adresimizden temasa geçiniz.

Back to Top